Su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Šiemet ne tik prisiminsime mums brangius istorinius įvykius, bet ir būsime drauge su Ukrainos žmonėmis.

Norisi, kad kuo greičiau tokią datą į savo istoriją įsirašytų ir broliška ukrainiečių tauta, kovojanti už savo laisvę ir nepriklausomybę.

Todėl kviečiu visus išreikšti mūsų vienybę, drauge su lietuviškomis trispalvėmis keliant aukštyn ir Ukrainos vėliavas“, – sako Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content