Sveikiname šimtametę!

Kristina Fomkina gimė 1918-05-08, Minske. Būdama 2 metų kartu su tėvais atvyko gyventi į Lietuvą. Apsigyveno Paberžės kaime, Kelmės rajone. Tėvai dirbo kolūkyje. Būdama 6 metų liko našlaite. Labai norėjo mokytis, bet po mamos mirties turėjo rūpintis mažesnėmis seserimis ir broliu. Taigi, buvo beraštė. Mes, vaikai, išmokėme tik pasirašyti.

Anksti ištekėjo, kartu su vyru apsigyveno tame pačiame Kelmės rajone, Liolių kaime. Dirbo kolūkyje įvairius darbus. Buvo puiki siuvėja. Jos pasiūtomis suknelėmis, paltais bei kitais rūbais, puošėsi daugelis Liolių kaimelio moterų. Taip pat turėjo gražų balsą, gražiai dainavo.

Užaugino 6 vaikus: 4 sūnus ir 2 dukras. Susilaukė 10 anūkų ir 12 proanūkių. Taip lėmė likimas, kad palaidojo savo vyrą ir sūnus. Pablogėjus sveikatai persikėlė gyventi pas dukrą į Kauną.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content