Sveikiname Panemunės senjorų krepšinio komandą!

Kauno miesto savivaldybės komandos puikiai pasirodė Jonavoje vykusiose XII Lietuvos seniūnijų žaidynių II-o etapo varžybose.

Sveikiname visus dalyvavusius, taip pat Panemunės seniūnijos senjorų krepšinio komandą seniūnijų žaidynių II-ame etape iškovojusią I-ąją vietą ir teisę dalyvauti rugsėjo 21 d. vyksiančiose finalinio etapo varžybose Gargžduose.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content