Sveikiname Panemunės pradinės mokyklos kolektyvą

 

Kauno Panemunės pradinės mokyklos direktorė, mokytojai, darbuotojai šiais metais švenčia 30 – ies metų mokyklos veiklos sukaktį.

Iškilmingos šventės metu Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis įteikė 2-ojo laipsnio Santakos garbės ženklą Kauno Panemunės pradinės mokyklos direktorei Virginijai Rupainienei už ypatingus nuopelnus Kaunui ir Lietuvai, už jaunosios kartos ugdymą, uolų, sąžiningą darbą ir visuomeninę veiklą.

Mokytojai ir darbuotojai apdovanoti dovanėlėmis, jiems įteikti padėkos raštai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content