Sveikiname Marijoną Reškevičienę sulaukus 100 metų jubiliejaus!

Jubiliejinio gimtadienio proga, mūsų gerbiamą senjorę, Mero vardu pasveikino miesto tarybos narys Rosvydas Marcinkevičius, šiltus sveikinimo žodžius tarė Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė.

Marijona užauginusi dvi dukras ir sūnų, buvusį LR Seimo narį Arimantą Raškinį, dabar gali džiaugtis būriu anūkų ir proanūkių. Jos šventės proga, prie stalo susėdo virš 50 žmonių, ir tai tik patys artimiausi šeimos nariai.

Mus Marijona vaišino kava, saldumynais ir pasakojo apie savo jaunystės pomėgius keliauti ir apie gėles, nes buvo žinoma gėlininkė, ne vieną jaunąją išleido savo gamintomis puokštėmis, buvo gėlininkų draugijos „Sodyba” įkūrėja.

Taigi daug įdomių dalykų sužinojome apie mūsų ilgaamžę Marijoną, ilgametę Aleksoto gyventoją.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content