Sveikiname Dainavos seniūnijos sportininkus, iškovojusius čempionų titulus VIII Lietuvos respublikos seniūnijų sporto žaidynėse atrakiniame etape Jonavoje

P1090709P10907292015-08-31 Š. m. rugpjūčio 29 d. Jonavoje vyko VIII Lietuvos Respublikos seniūnijų sporto žaidynių atrankinės varžybos.

Dainavos seniūnijos moterų krepšinio komanda, tapusi čempione Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynėse, iškovojo teisę Kauno miesto garbę ginti šiame atrankiniame etape. Dainavos seniūnijos smiginio komanda, Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynėse tapusi vicečempionais taip pat buvo pakviesta dalyvauti atrankiniame etape.

Startai buvo sėkmingi abiems Dainavos seniūnijos komandoms: ir moterų krepšinio, ir smiginio rungčių komandos tapo nugalėtojais ir rugsėjo 19 d. vyks į finalines varžybas Utenoje.

Sveikiname Dainavos seniūnijos gyventojas, krepšininkes – Violetą` Beržinskienę, Kristiną Šablavinskienę ir Liną Kulikauskienę ir smiginio rungties sportininkus – Dainavos seniūnijos šeimą- Iną Staskevičienę, Aurelijų Staskevičių ir Igną Čėsną, bei sportininkų komandų vadovę – Dainavos seniūnijos vyriausiąją specialistę Neringą Zdanavičienę.

Linkime sėkmės VIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale.

Dainavos seniūnijos informacija

P1090697P1090702

P1090726P1090735

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content