Sveikiname Bronislovą Lukšį sulaukus 100 metų jubiliejaus

 

 

Sveikiname Bronislovą Lukšį sulaukus 100 metų jubiliejaus…

 

 

Penktadienio vakarą Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė ir Aleksoto seniūno pavaduotojas Vytautas Narkevičius skubėjo pasveikinti garbingą 100 – metų jubiliejų švenčiantį Bronislovą Lukšį.

Puikios atminties ir tvirtas senjoras mus pasitiko prieškambaryje, todėl pradžioje nesupratome ar tai šį žmogų mes atvykome pasveikinti. Dukra Alma Žekevičienė mus patikino, kad tėvelis Bronislovas Lukšys gerai vaikšto, skaito, turi puikią atmintį, domisi politika ir puikiai jaučiasi švęsdamas 100 – metų jubiliejų.

Bronislovas Lukšys mums pasakojo apie savo jaunystę, apie ūkininkavimą Kėdainių rajone ir apie ilgametį darbą Kaune „Raudonojo spalio“ (dabar „Lituanica“) fabrike.

Ilgą laiką senjoras gyveno Aleksote Romainių gatvėje, tik pastaruosius keletą metų persikėlė gyventi pas dukrą.

Dar ilgai galėjome klausytis įdomių Bronislovo pasakojimų apie prieškario ir pokario laikus, apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje, apie šeimą ir artimuosius, tačiau laikas atėjo atsisveikinti. Atsisveikinant linkėjome mūsų jubiliatui stiprios sveikatos ir malonių akimirkų artimųjų apsuptyje.

 

Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content