Sveikiname!

100

Šiandien garbingą 100 metų sukaktį švenčia Lietuvos inžinierius hidrotechnikas, habilituotas fizinių mokslų daktaras, ilgametis Eigulių seniūnijos gyventojas Mykolas Lasinskas.

Nuoširdžiai sveikiname Jubiliatą, linkime stiprios sveikatos ir namų šilumos.

Susipažinkite su Mykolo Lasinsko gyvenimo ir mokslinės veiklos biografija: http://www.vikis.lt/energetika.vikis.lt/mediawiki-1.25.1/index.php/Mykolas_Lasinskas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content