Saugios kaimynystės grupių nariai ir visuomenės aktyvas

Kviečiame sudalyvauti konkurse „Saugus kiemas-2021” (prieš vagystes iš/nuo automobilių) reikia registruoti savo kiemą, Jūsų atveju užtenka 5 kaimynus, kurie laiko savo automobilius kieme ir įvairiomis techninėmis ir žmogiškųjų resursų priemonėmis sukursime savo kiemuose saugią aplinką.

Kauno apskrityje bus sudarytos komisijos atrinkti 10 pačių saugiausių kiemų, kurie bus kaip kokybės garantas bus pažymėtas specialiai parengta iškaba „Saugus kiemas-2021”. Iš socialinių partnerių Kauno miesto savivaldybės, BTA ir Compensa draudimai, UAB „Inchcape”, UAB „Sherlog” bus paskatinti vertingais prizais (vaizdo stebėjimo kameromis, apšvietimu ir kitomis saugumo priemonėmis.

 

Prašome paskubėti registruoti savo kiemą iki 2021-06-16 d. 20.00 val. užpildžius virtualų registracijos lapą. Daugiau informacijos apie konkursą nuostatuose ir šioje nuorodoje:https://kaunas.policija.lrv.lt/saugus-kiemas

 

Taip pat kviečiame sudalyvauti 2021-06-16 d. nuo 15.00 val. iki 20.00 val. Kauno Žalgirio arenos automobilių aikštelėje, renginyje „Saugus kiemas” bus pristatytos prevencinės priemonės prieš vagystes iš/nuo automobilių (dalyvaus projekto „Saugus kiemas” socialiniai partneriai).

Laukiame aktyvaus dalyvavimo. Prašome pasidalinti šia informacija su savo draugais, pažįstamais, kurie gyvena Kauno apskrityje, kam yra tikrai ši problema jų gyvenamosiose vietose.

 

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto bendruomenės pareigūnas Darius Joneikis el.paštas [email protected], tel. 8 700 64431.

V2.2021+m.+konkurso+[Saugus+kiemas]+nuostatai+2021-04-20+(galutinis).odt   Skrajute A5

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content