Sveikatinimo žygis ,,UŽ LIETUVĄ – NUO TILTO IKI TILTO!”

Kovo 11 d. iniciatyvinė Šančių seniūnijos grupė ,,ŠANČIAI EINA!”  iškeliauja į  pirmąjį  sveikatinimo žygį ,,UŽ LIETUVĄ – NUO TILTO IKI TILTO!” skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Trumpa informacija:

Trasos ilgis: apie 3,8 km;

Žygis prasideda 10 val. Startuojame nuo Žaliojo geležinkelio tilto ir keliaujame Nemuno pakrante, pėsčiųjų- dviratininkų taku. Finišas – prie Panemunės tilto;

Siūlome distanciją įveikti šiaurietiškai, tačiau galima ir paprastai – lietuviškai 🙂 ;

Po žygio draugiškai geriame arbatą ir dalinamės įspūdžiais;

Žygio sportinę dvasią padės palaikyti Šančių žygeivių klubas;

Žygio dalyviai bus apdovanoti specialiais ženkleliais.

Kviečiame visus, norinčius paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną kitaip, sveikai pajudėti ir palaikyti ,,ŠANČIAI EINA!”, eiti kartu!

Norinčius dalyvauti prašome registruotis el. paštu: [email protected] (nurodyti vardą, pavardę ir kontaktinį telefoną) arba telefonu 8 645 10637.

Pasiryžusius eiti prašome atsakingai įvertinti savo sveikatos stovį ir galimybes įveikti trasą, taip pat pasirinkti žygiui tinkamą aprangą ir avalynę.

IKI SUSITIKIMO! ŠANČIAI EINA!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content