Švarinimosi akcijos „Kaunas tvarkosi!“ taškai

Balandžio 23 dieną visoje Lietuvoje vyksiančią akciją „Darom“ Kaunas pasitinka su šūkiu „Kaunas tvarkosi!“ ir pristato 11 oficialių visuotinės švarinimosi akcijos taškų. Juose kauniečiai ne tik tvarkysis – ten veiks rūšiavimo miesteliai, bendrovės „Kauno švara“ ambasados, vyks žaidimai, edukacinės programos vaikams ir kitos pramogos.

„Kaune yra 11 seniūnijų, todėl kiekvienoje iš jų buvo parinkta po vieną probleminę vietą. Jas kartu su vietos bendruomenėmis parinko seniūnai. Tikimės, kad sutvarkius šiuos taškus, piktybiškai šiukšlinantiems kauniečiams daugiau nebekils rankos  teršti šių vietų“, – tvirtino akcijos „Kaunas tvarkosi!“ koordinatorius.

„Kaunas tvarkosi!“ švarinimosi taškai:

Aleksote – Vinčų g. prie nr. 20

Eigulių seniūnijoje – Ašigalio g. prie Nr. 20A

Žaliakalnio seniūnijoje – Dainų slėnio teritorija

Panemunės seniūnija – teritorija, esanti Perlojos g. 71 ir Vaidoto g. 34B.

Petrašiūnų seniūnija – Pažaislio miško parkas, prie Pažaislio vienuolyno

Centro seniūnija – Vytauto parkas ir šlaitai į Laisvės alėją

Šančių seniūnija – Suomių ir Kranto 16-osios gatvės (Kopūstų sandėlių teritorija)

Gričiupio seniūnija – K. Baršausko g., prieš KTU mokymo centrą,

Šilainių seniūnija – teritorija prie Romainių g. Nr. 15

Vilijampolės seniūnija –Lampėdžių ežero pakrantė iš Gervių g. pusės

Dainavos seniūnija – Taikos pr. 131, stadiono teritorija

Savo namų aplinką tvarkysiantys kauniečiai raginami surinktų šiukšlių nepalikti likimo valiai ir juos nuvežti ir nemokamai priduoti į vieną iš atliekų surinkimo aikštelių. Jų adresus galima rasti čia – https://www.kaunas.lt/aplinka/dideliu-gabaritu-atlieku-surinkimo-aikstelese-surenkamos-atliekos/

Surinktas žaliąsias atliekas (medžių ir krūmų genėjimo bei šienavimo atliekas, pjuvenas, drožles, lapus, gėles) galima nemokamai priduoti į žaliųjų atliekų priėmimo aikštelę, esančią Nemajūnų g. 15A.

Daugiau informacijos – http://tvarkosi.kaunas.lt

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content