Švarinimosi akcija „River Cleanup”

Rugsėjo 21 d. vykusioje pasaulinėje akcijoje”River Cleanup” buvo valomos upių pakrantės. į šią akciją aktyviai įsijungė Aleksoto bendruomenės centro nariai. Marvelėje prieš Nemuno ir Neries santaką susirinkę bendruomenininkai iš nusekusios upės vagos ištraukė 9 automobilių padangas, automobilių dalis ir 7 maišus įvairaus plastiko.

Dabar daug kalbama apie klimato atšilimą, tad mokėkime saugoti savo gamtą ir neterškime aplinkos, kurioje gyvename. Visiems smagiau gyventi švarioje, gražioje aplinkoje. Dėkojame talkininkams.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content