ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ПРО ПЕРШУ ДОПОМОГКУ ПО ПРИБУТТІ ДО ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ / SVARBI INFORMACIJA UKRAINIEČIAMS APIE PIRMINĘ PAGALBĄ ATVYKUS Į LIETUVOS RESPUBLIKĄ

Informacinės skrajutės tiek atvykusiems iš Ukrainos, tiek ir juos konsultuojantiems. Jose pateikta svarbiausia informacija apie pirminę pagalbą, įsidarbinimą, socialines paslaugas, švietimą ir pan., išskirti aktualiausi kontaktai.

SPAUDAI-A5-SVARBI-INFO-LT

Інформаційні листівки як для тих, хто приїжджає з України, так і для тих, хто їх консультує. Вони надають ключову інформацію про первинну медичну допомогу, зайнятість, соціальні послуги, освіту тощо, а також виділяють найбільш актуальні контакти.

SPAUDAI-A5-SVARBI-INFO-UA

 

Parengta pagal Ryšių su visuomene skyriaus informaciją

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content