Šv. Pranciškaus gimnazijos moksleiviai dalyvavo edukacinėje programoje „Į mokyklą saugiai važiuoju pats“

Atšilus orams ir toliau sėkmingai bendradarbiaujant su UAB „Kauno autobusai“ ir UAB „ARV- Auto“  vėl tęsiama edukacinė programa vaikams „Į mokyklą saugiai važiuoju pats“.  Jos metu, pirmos klasės moksleiviai yra mokomi, kaip saugiai keliauti viešuoju transportu, kaip įsigyti vienkartinį ir kaip naudotis elektroniniais bilietais. Taip pat, kaip elgtis viešajame transporte, vaikai išmoksta įlaipinimo ir išlaipinimo tvarką, sužino kur kreiptis pagalbos nutikus nelaimei, paaiškinama, kaip susirasti tinkama kryptimi važiuojantį autobusą ar troleibusą.

Kauno miesto bendruomenės pareigūnai vykdo ankstyvąją teisės pažeidimų prevenciją,  primena pagrindines Kelių eismo taisykles, moko ne tik teoriškai, bet ir praktiškai, kaip saugiai elgtis gatvėje ir kelyje. Moksleiviai mokomi skirti ir sužino Kelio ženklų reikšmes, kada ir kaip segėti atšvaitus, ir svarbiausia kiekvienas turi galimybę praktiškai pademonstruoti, kaip taiko savo sukauptas teorines žinias.

Sukurti tinkamą aplinką ir imituoti realias situacijas gatvėje padeda, UAB „ARV- Auto“ specialiai mokiniams įrengta aikštelė: su Kelio ženklais, autobusų stotele, kelio ženklinimu, nupieštomis pėsčiųjų perėjomis.  UAB „ARV- Auto“ moksleiviai besimokantieji vairavimo aikštelėje, padeda formuoti pirmokų įgūdžius, norint saugiai pereiti gatvę.

Edukacinės programos organizatorių tikslas- tobulinti pirmokų įgūdžius, skatinti būti atsakingais, pilietiškais, bei savarankiškais eismo dalyviais. Taip pat padėti tėvams ugdyti jų atžalas,

parengti savarankiškai kelionei po miestą viešuoju transportu.

Edukacijoje jau dalyvavo Kauno humanitarinės, „Šilo“, „Varpelio“ pradinių mokyklų, Kauno Veršvų vidurinės mokyklos, pradinio ugdymo skyriaus pirmos klasės moksleiviai, jiems buvo įteikti pažymėjimai bei suvenyrinės dovanėlės. Šiuo metu programa vykdoma su Šv. Pranciškaus gimnazijos pirmokėliais.

????????????????????????????????????

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content