Šv. Mortos projektas

2017 m. lapkričio 29 d.  Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno m. Dainavos policijos komisariate , adresu Taikos pr. 115,  buvo susirinkę  pareigūnai, Dainavos seniūnijos seniūnė, seniūnaičiai, Kauno miesto socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai.

Susitikimo metu buvo aptartas Šv. Mortos projektas, diskutuota apie  nusikaltimų prevenciją, ypatingas dėmesys buvo skiriamas vienam iš pačių sunkiausių šių laikų nusikaltimų – prekybai žmonėmis. Kova su prekyba žmonėmis  jau seniai įgijusi tarptautinį mastą – ne vien teisėsaugos, teisėtvarkos institucijų ar vienos valstybės, o visos žmonijos reikalas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content