Šv. Kazimiero atlaidai Aleksoto šv. Kazimiero bažnyčioje

Sekmadienį Aleksoto parapijos šv. Kazimiero bažnyčioje vyko iškilmingi atlaidai.

Į mišias rinkosi Aleksoto bendruomenės nariai, svečiai, Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblio „Svirbė” nariai su tautiniais kostiumais, Aleksoto šaulių kuopos šauliai su uniformomis.

Mišias laikė Panemunės Švč. Mergelės Marijos vardo parapijos klebonas Rimantas Baltrušaitis ir mūsų parapijos klebonas kanauninkas Valius Zubavičius, jiems talkino kunigas Aurimas Stiklakis.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content