Šv. Kalėdų šventė pas VŠĮ „Gerumo namai” senelius.

 

Kalėdų senelis pastebėjo, kad Romainių žmonės pasipuošė Kalėdinę eglutę.

Džiaugėsi, kad jis yra laukiamas ir nusprendė ,šiandien, 2021.11.30 d., kartu su savo padėjėja, pirmuosius aplankyti VŠĮ „Gerumo namai” senelius.

Projektą „Bendravimas kuria stebuklus” vykdo Bendruomenė „Naujieji Romainiai” , finansuoja SADM pagal programą „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content