Sutvarkytas takas

Gyventojų prašymu, Aleksoto seniūnijos iniciatyva ir Miesto tvarkymo skyriaus lėšomis, pavyko sutvarkyti taką, kuriuo, iš Kalvarijos gatvės, gyventojai trumpindami kelią, eidavo į Technikumo gatvėje esančią 12 maršruto autobusų stotelę.

Tiltelį buvo pasidarę patys gyventojai, tačiau jis tapo nesaugus. Apie tiltelį lapkričio 9 d. rašė „Kauno diena“.

Nuoširdžiai dėkojame Miesto tvarkymo skyriui, kad išgirdo gyventojų ir Aleksoto seniūnijos prašymą, ir pagerino bei sutrumpino gyventojams kelią iki autobuso stotelės.

Takas prieš sutvarkymą…

Takas prieš sutvarkymą…

Takas po sutvarkymo…

Takas po sutvarkymo…

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content