Sutvarkykite nuosavybės teise priklausančius nenaudojamos žemės sklypus

Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisyklėse numatyta, kad asmenys tvarko ir palaiko švarą jiems įstatymų nustatyta tvarka priskirtose arba faktiškai naudojamose teritorijose patys arba sudaro sutartis su kitais asmenimis dėl tokių darbų atlikimo. Įstatymų nustatyta tvarka priskirta teritorija – teritorija (žemės sklypas), suformuota kaip daiktas ir įregistruota valstybės įmonės Registrų centro Kauno filiale. Jeigu teritorijų planavimo dokumentuose teritorija nėra apibrėžta (nurodyta), faktiškai naudojama teritorija laikoma teritorija iki gretimos teisės aktų nustatyta tvarka priskirtos ar faktiškai naudojamos teritorijos, bet ne daugiau kaip 50 metrų nuo pastatų išorinių atitvarų arba pagal Savivaldybės nustatytas prižiūrimų teritorijų schemas. Priskirtose teritorijose privaloma prižiūrėti, kad neaugtų krūmai ir piktžolės, teritoriją nušienauti bent vieną kartą per mėnesį. Žolę prie daugiabučių gyvenamųjų namų turi nusipjauti patys gyventojai, arba sudaryti sutartis dėl tokių darbų atlikimo. Seniūnija rūpinasi tik tais žaliaisiais plotais, kurie yra valstybinėje žemėje, atokiau nuo daugiabučių.

Prašome gyventojus sutvarkyti jiems nuosavybės teise priklausančius nenaudojamos žemės sklypus, priešingu atveju, vadovaujantis Nenaudojamos žemės nustatymo tvarkos aprašo nuostatomis, sklypai bus įtraukti į Nenaudojamų žemės sklypų sąrašą ir apmokestinti maksimaliais žemės mokesčio tarifais.

Nenaudojamos žemės nustatymo tvarkos aprašas

Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisyklės

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content