Susitikimas su socialiniais partneriais

2023 m. kovo 20 d. Eigulių seniūnijoje vyko susitikimas su socialiniais partneriais Kauno miesto Socialinių paslaugų centro specialistėmis ir VšĮ Socialinių inovacijų ir mokslo centras atstovais.

Aptartos dienos socialinio darbo aktualijos. Pasidalinta galimomis bendradarbiavimo vizijomis, pristatytos VšĮ Socialinių inovacijų ir mokslo centro teikiamos paslaugos.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content