Susitikimas su Seimo nariu prof. Aurelijumi Veryga

Šių metų lapkričio 25 d. 12.00 val., po Šventų mišių, Rokų Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje (J. Borutos g. 23, Kaunas) vyks susitikimas su Lietuvos Respublikos seimo nariu prof. Aurelijumi Veryga.

Dėl informacijos prašome kreiptis į Seimo nario padėjėjas Gintarę Dušenkaitę, tel. 8 672 96070 ir Rūtą Zabielienę, tel. 8 612 01182

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content