Susitikimas su poete Tautvyda Marcinkevičiūte

Vakar Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje svečiavosi poetė Tautvyda Marcinkevičiūtė. Bibliotekos vedėja Asta Bareckienė  pilnoje bibliotekos salėje pristatė poetės kūrybinį kelią, išleistus poezijos rinkinius, poetės įvertinimą Lietuvoje ir pasaulyje. Klausytojai išgirdo naujausius poetės eilėraščius, skirtus amžinybėn išėjusiam poetui Kęstučiui Navakui. Taip pat iš ankstesnių rinkinių klausėmės poetės skaitomų posmų bei Šekspyro poezijos vertimų.

Aleksoto seniūnė sveikindama poetę, pakvietė kitą kartą kartu su vyru, poetu kilusius iš Aleksoto Gintaru Patacku, surengti poezijos vakarą.

Malonus poezijos vakaras baigėsi jaunos fleitistės iš VDU muzikos akademijos atliekamais kūriniais.

Aleksoto seniūnija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content