Susitikimas su paramedikais Aleksoto seniūnijoje

Š. m. lapkričio 30 d. Aleksoto seniūnijoje Aleksoto bendruomenės centras pakvietė visus aleksotiškius į konferenciją „ Pirmosios pagalbos kursai“. Kaip suteikti pirmąją pagalbą ištikus nelaimei – užspringus , nusideginus ir pan., pasakojo ir vaizdžiai demonstravo Lietuvos paramedikų asociacijos prezidentas Rytis Malašauskas ir Irena Malašauskienė.

Aleksotiškiams konferencija buvo labai naudinga, nes tokia informacija kaip teisingai padėti žmogui ištikus nelaimei nepadarant daugiau žalos pravartu žinoti kiekvienam.

Konferencija buvo organizuojama vykdant Aleksoto senjorų fizinio aktyvumo skatinimo programą.

 dsc_0005sumazinta

????????????????????????????????????

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content