Susitikimas su LR Sveikatos apsaugos ministru A. Veryga

Aleksoto seniūnijoje pirmadienį vyko susitikimas su LR Sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga. Susitikti su LR Seimo nariu susirinko nemažas būrelis aleksotiškių.

Daugiausiai ministrui teko klausimai, susiję su sveikatos apsauga. Gyventojai reiškė nepasitenkinimą dėl panaikintos galimybės „koduotis” nuo alkoholio priklausantiems žmonėms, taip pat buvo klausimai dėl galimybės teikti kinezeterapeutų paslaugas ligoniams į namus. Ne visi atsakymai tenkino klausytojus, tačiau pokalbis vyko draugiškoje aplinkoje, ir Panemunės-Aleksoto apygardoje išrinktas LR Seimo narys Aurelijus Veryga pažadėjo dar ne kartą aplankyti savo rinkėjus.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content