Susitikimas su Kauno miesto sveikatos biuro specialistais

Aleksoto seniūnijoje vyko susitikimas su Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vyr. specialistėmis Lina Kleinauskiene ir Jūrate Jackyte.

Susitikimo metu aptartos galimybės Aleksoto seniūnijoje pravesti sporto ir kitus sveikatinimo užsiėmimus senjorams. Aptariant galimybes dalyvavo Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Aleksoto sporto klubo moterys Silvija Andrėnienė, Jūratė Maurušatienė, Nijolė Kablienė bei Aleksoto bendruomenės centro valdybos narys Ramūnas Navickas.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content