Susitikimas su Kauno apskrities bendruomenės pareigūnais ir Kauno apskrities VPK Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnais

 

KAUNO APSKRITIES VYRIAUSIASIS POLICIJOS KOMISARIATAS

Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai 2016-12-06 d. 15.00 val.kviečia Dainavos seniūnijos bendruomenių aktyvą bei jų atstovus į susitikimą Kauno miesto savivaldybės administracijos filialo Dainavos seniūnijoje, adresu: V. Krėvės pr. 41, Kaune.

Susitikimo  metu pateiksime informaciją apie policijos darbą pagal naują veiklos modelį bei aptarsime bendradarbiavimą tarp vietos bendruomenių, policijos ir gyventojų .

 

Kontaktiniai  duomenys

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Viešosios tvarkos valdybos

Bendruomenės pareigūnų veiklos skyrius

vyresnioji specialistė Asta Melajevienė

Telefonas.: 8-37 303 008, 8 646 05786

asta.melajeviene@policija.lt

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content