Renginys, skirtas Lietuvos valstybės ir kariuomenės atkūrimo šimtmečio ir Lietuvos kariuomenės dienai paminėti

Lietuvos valstybės ir kariuomenės atkūrimo šimtmečio ir Lietuvos kariuomenės dienai paminėti Kauno m. savivaldybės V. Kudirkos viešosios bibliotekos Panemunės padalinyje (Vaidoto g.115) lapkričio 21 d. vyko moksleivių, gyventojų, Panemunės bendruomenės susitikimas su atsargos plk. ltn. Sauliumi Veprausku, atsargos plk. Zenonu Vegelevičiumi, Lietuvos šaulių sąjungos 202 kuopos vadu Juliumi Proškumi.
Prasminga ir įdomu buvo visiems paklausyti prisiminimų apie Lietuvos kariuomenės atkūrimo ir gynybos 1990 m. organizatorius, visa širdimi atsidavusius savo Tėvynei.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content