Susitikimas su Europos Parlamento nariu, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto profesoriumi Liudu Mažyliu

Vasario 10 d.  Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Panemunės padalinyje, Vaidoto g. 115, vyko susitikimas su Europos Parlamento nariu, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto profesoriumi Liudu Mažyliu. Susitikimas skirtas Vasario 16 -ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Liudas Mažylis 2017 m. kovo 29 d. Vokietijos Užsienio reikalų ministerijos politiniame archyve Berlyne rado Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Nutarimo egzempliorius lietuvių kalba su signatarų parašais.

Tai buvo įdomus ir turiningas susitikimas. Panemunės bendruomenei Europos Parlamento narys, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Liudas Mažylis padovanojo savo knygą ,,Vėl karas EUROPOJE“.

Renginyje Panemunės bendruomenės centro nariai, Panemunės seniūnijos atstovai, panemuniečiai. Renginį papuošė folkloro ansamblio ,,Tautinukai“ kanklininkės Karolina Šniurevičiūtė ir Urtė Kemėraitė.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content