Susitikimas su Dainavos seniūnijos darželių vadovais

Lapkričio 6 dieną Dainavos seniūnijoje Dainavos seniūnijos darželių vadovai susitiko  pasikalbėti, susipažinti, išsakyti savo mintis ir nuoskaudas. Susitikime dalyvavo Seimo narys Lauras Stacevičius drauge su Dainavos seniūne Elena Skirmantiene.

Susitikimo metu buvo išsakyta nemažai rūpesčių keliančių minčių, tačiau jos nėra neišsprendžiamos. Kalbėta apie apšvietimo, parkavimo, drenažo problemas darželių teritorijose. Aptarti  bendrieji ūkio reikalai tokie, kaip teritorijų tvarkymas rudens ir žiemos periodais, kad vaikai mokytųsi švarioje ir saugioje aplinkoje, tačiau nuolat nereikėtų prašyti tėvų „talkos“.

Akimirkos iš susitikimo

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content