Susitikimas su Carito vaikų gerovės klubo vaikais ir jų tėveliais

Kauno Pal. Jurgio Matulaičio parapijos Caritas vaikų gerovės klube, lankėsi Kauno miesto Eigulių seniūnijos seniūno pavaduotoja Asta Chanko, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, prižiūrintys Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato teritoriją. Susitikimo metu bendruomenės pareigūnė Jovita Juršytė, su mažaisiais klubo lankytojais žiūrėjo policijos bičiulio „Amsiaus“ video patarimus, mokėsi, jog negalima imti nesavo daiktų, kaip išsikviesti pagalbą, nutikus nelaimingam atsitikimui. Su vyresniais diskutuota, kaip elgtis telefono vagystės atveju, esant sekamam, ar kalbinant nepažįstamiems asmenims, kalbėta apie įsilaužimo atvejus ir kaip elgtis paskambinus telefoniniams sukčiams.

Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK pareigūnai diskutavo su vaikų tėvais apie jiems rūpimus klausimus ir opias problemas, konsultavo teisiniais klausimais ir ragino kreiptis jei tik prireiks pagalbos.

img_20161201_164048

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content