Susitikimas “Neatrasta Indija” – su žurnalistu ir keliautoju Karoliu Barecku

Kovo 29 d. 17 val. maloniai kviečiame į susitikimą “Neatrasta Indija” su žurnalistu ir keliautoju Karoliu Barecku Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje (Veiverių g. 43). Renginio metu K. Bareckas dalisis savo patirtimi ir įžvalgomis apie kelionę ir gyvenimą Indijoje.

Kokie įvaizdžiai kyla išgirdus žodį „Indija“? Hinduistų šventyklos? Daugybė spalvų ir kvapų? Gatvėmis vaikštantys drambliai? O gal skurdas? Karolis Indijoje dirbo anglų kalbos ir krepšinio mokytoju bei pažino šią šalį iš labai arti. Susitikimo metu jis papasakos apie gyvenimo Indijoje subtilybes, vaikų pilnas klases, fizines bausmes ir atskleis, ar jaunieji Indijos krepšininkai turi potencialo kada nors nukonkuruoti Lietuvos rinktinę. Jis keliavo po Indiją ir Nepalą – nuo Arabijos jūros iki Taro dykumos ir Himalajų sniegynų. Taip pat bus rodomos kelionės nuotraukos ir diskutuojama, kuo gi ypatinga egzotiškoji Azija. Kviečiame pakeliauti kartu!

Apie Indija

 

 

Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content