Susikūrė dar viena saugios kaimynystės grupė

      Susikūrė dar viena saugios kaimynystės grupė Vaišvydavoje. Saugios kaimynystės susitarimą pasirašė Juozapinės gatvės gyventojai, Panemunės seniūnija ir Panemunės policijos komisariatas.
Atsižvelgiant į policijos pareigūnų pateiktą kriminogeninės situacijos šioje teritorijoje analizę ir Juozapinės gatvės gyventojų lūkesčius, aptartos Vaišvydavos gyventojams aktualios problemos, numatyta, kaip patys gyventojai galėtų prisidėti prie šių problemų sprendimo, suplanuotos prevencinės priemonės kurios padėtų kaimynystės grupei spręsti įvardintas problemas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content