Sumažinkime aplinkos oro taršą mieste

Kovo 24 ir 25 d. kietųjų dalelių koncentracija  Kaune viršijo 24 val. ribinę vertę. Kietųjų dalelių koncentracija viršijama dėl  pakeltinės taršos ( kelkraščiuose po žiemos susikaupusio purvo, smėlio ir druskos mišinio, kurį kelia į orą automobilių srautai ir vėjas). Šiai dienai Kauno mieste yra fiksuota 11 dienų kai kietosios dalelės viršijo nustatytą paros normą, tai yra trečdalis visos metinės normos. Balandžio mėnuo yra kritinis pavasario mėnuo, kai miesto aplinkos oras yra ypač teršiamas kietosiomis dalelėmis dėl anksčiau minėtos pakeltosios taršos.

Labai prašau visų sustiprinti iš statybviečių išvažiuojančio transporto kontrolę, kad nebūtų teršiamos gatvės.  Tik mūsų bendromis pastangomis pavyks suvaldyti aplinkos oro taršą mieste.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content