Sugrįžta kelionės Nemunu iki Zapyškio: vasaros savaitgaliais po vaizdingas vietoves plukdys laivas „Žalgiris“

Trečią laivybos sezoną pasitinkantis atnaujintas laivas „Žalgiris“ greta Nemuno salos pasirodys jau gegužės 27-ąją. Skirtingai nei praėjusiais metais, ši vandens pramoga iškylautojų lauks šeštadienį ir sekmadienį su kur kas patogesne kelionių atsiskaitymo sistema.

„Laivyba miesto centre palengva atsigauna. Laivas „Žalgiris“ po vaizdingas Kauno vietoves poilsiautojus plukdys jau trečius metus iš eilės. Tikime, kad ateityje čia plaukioti bus dar įdomiau – prie to prisidės suplanuotas naujas pėsčiųjų tiltas iš salos į Žemąją Fredą ir kairiajame Nemuno krante iškilsiantis M. K. Čiurlionio koncertų centras“, – sako Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Daugiau kaip 70 žmonių ir 20 dviračių talpinantis laivas pernai Zapyškio link kursavo ir penktadienį. Tačiau šįmet dėl mažo plaukiančiųjų skaičiaus nuspręsta šios dienos maršrutų atsisakyti.

Šeštadienį ir sekmadienį kelionės nuo „Žalgirio“ arenos prieplaukos prasidės dviem laikais – 10.15 ir 15.30 val. Iš Zapyškio sustojimo vietos išplaukimas suplanuotas 13 ir 18 val.

Kaip įprastai tarp pradinio ir galutinio kelionės taškų kapitonas sustos greta Vytauto bažnyčios ir Kačerginėje. Plaukimas į priekį truks apie pusantros, o atgal – kiek daugiau nei dvi valandas.

Svarbi naujiena – patogesnis atsiskaitymas už keliones. Iki šiol keleiviai įsigyti bilietus galėjo tik portale kakava.lt arba monetomis laive įrengtame bilietų automate.

Planuojama, kad prekyba bilietais prasidės gegužės 25 d. Keleiviai už kelionę laivu galės atsiskaityti bilietų automate, portale kakava.lt, prie komposterio priglaudę viešojo transporto „Žiogo“ kortelę arba telefono programėlėje nuskenavę QR kodą. Apmokėti už dviračio gabenimą bus galima bilietų automate ir portale kakava.lt.

Ateinantį antradienį kelionių įkainius tvirtins posėdžiausianti naujoji miesto taryba.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content