Sugiharos savaitės atgarsiai Aleksote

Vakar, rugsėjo 5 d., Aleksoto seniūnijoje lankėsi Yaotsu miesto (Sugiharos gimtinė) meras Masanori Kaneko.

Svečius pasitiko Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė, Lietuvos aviacijos muziejaus direktorius Remigijus Jankaukas, Aleksoto bendruomenės centro pirmininkė Birutė Valentienė, bendruomenės atstovai ir ansamblio „Svirbė” dainininkai. KBCA pirmininkas Ramūnas Navickas pristatė bendruomenės veiklą, o seniūnė priminė Aleksote vykusius projektus, skirtus Japonijai pažinti.

Susitikimo metu Yaotsu miesto meras padėkojo už bendradarbiavimą, už šiltą priėmimą, apžiūrėjo Laimutės Šalnienės riešinių parodą, pasidžiaugė foto menininko Rimanto Žiemio paroda „Auksinio rudens spalvos ir šešėliai”.

Po trumpo koncerto svečiai buvo pakviesti pasivaišinti Aleksote veikiančios  Kinų virtuvės Čaina pagamintais sušiais, Onutės Rybakovienės šakočiais ir kitais lietuviškais gardumynais. Svečiai susirinkusius pavaišino Varnalėšos marinuotomis šaknimis. Pažintį su Japonija pratęsėme VDU Muzikos akademijoje , kur klausėmės Japonų atlikėjų.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content