Su Vasario 16-osios diena

 

Vasario 16-oji – diena, kai mūsų protėviai įrodė, kad Tautos dvasia yra nenugalima. Kai 20 signatarų išdrįso paskelbti tautos valią, mažai kas tikėjosi, kad tai taps realybe. Tačiau begalinis tikėjimas ir nesibaigiantys darbai vedė į priekį.

Niekada neleiskime, kad baimė, nepasitikėjimas ir įtarumas mus užvaldytų. Priešinkimės blogiui tiesos, viešumo, atsakomybės ugdymo žodžiu. Tautos stiprybė kyla iš tiesos ir šviesos. Atraskime tai savyje, pagalvokime, ką galime padaryti kiekvienas iš mūsų. Juk mes visi esame LIETUVA, o Lietuva – tai MES!

Sveikiname iškilios Valstybės atkūrimo šventės proga ir linkime mylėti savo Tėvynę iš visos širdies ir tikėti visa savo siela jos klestėjimu. Tegul kiekviena diena suteikia galimybę save realizuoti, tegul Lietuva visiems ir visada bus galingu skydu nuo visų sunkumų ir bėdų. Lai senos pasakos, lietuviškos dainos ir geros tradicijos užpildo gyvenimą džiaugsmu ir linksmybe, o gimtoji Lietuva suteikia mūsų širdims džiaugsmo, galimybę būti laimingu ir reikalingu žmogumi.

Dainavos seniūnijos kolektyvas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content