Su Tarptautine kaimynų diena!

Kviečiame šį savaitgalį švęsti Kaimynų dieną. Ši graži tradicija kasmet gegužės 24-25 dienomis suburia ne vienos Aleksoto gatvės kaimynus bendram pasibuvimui, veiklų aptarimui ir maloniai bičiulystei.

Pirmieji prieš 10 metų kaimynus burti pradėjo Yliškių gatvės gyventojai. Šiuo metu tai išplito po visą Aleksoto seniūnijos teritoriją. Tad smagios ir nuoširdžios šventės visiems Aleksoto kaimynams!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content