Su artėjančiomis Šventomis Velykomis!

Šv. Velykos – atgimimo ir išsivadavimo iš tamsios nuodėmių galios simbolis. Kristus prisikėlė ir parodė žmonėms stebuklą, o tai reiškia tikėjimą savo jėgomis, meilę viskam, kas gyva ir viltį, kad ateis nuostabūs laikai.

Linkime visiems Šv. Velykų dieną rasti jėgų įgyvendinti norus ir dosniai pasidalinti savo gerumu su aplinkiniais žmonėmis. Tegul Kristaus gailestingumo pavyzdys padės mums įveikti sunkumus, parodys teisingą kelią ir neleis užgimti piktybiškumui užjaučiančioje ir gėrio kupinoje širdyje.

Dainavos seniūnijos kolektyvas

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content