Startavo nauja internetinė svetainėje augintinis.kaunas.lt

Tai puslapis, kurį verta perskaityti ne tik prieš įsigyjant augintinį, bet ir visiems, kurie yra neabejingi keturkojams draugams. Šioje erdvėje surinkta ir patogiai pateikta informacija apie maitinimo įstaigas, viešbučius, poilsio zonas, kuriose galima lankytis su gyvūnais.

Kils mažiau problemų, jei augintinių savininkai žinos savo pareigas ir atsakingai elgsis su gyvūnais, o gyventojai matys gerus pavyzdžius, kurios leis labiau pasitikėti gyvūnų savininkais.

Naujajame puslapyje galima rasti prieglaudų, veterinarijos klinikų ir vaistinių žemėlapį bei kontaktus, taip pat  informaciją apie gyvūnų laikymo taisykles, jų priežiūrą, ženklinimą, sveikatą, veisimą ir prekybą ir t.t.. Didelis dėmesys skirtas benamiams gyvūnams: čia pateikti patarimai, kaip elgtis radus gyvūną be šeimininko, informacija apie programą „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“, nurodyti prieglaudų kontaktai.

Apie erdves ir renginius, kur galite lankytis su gyvūnais, nuo šių metų pradžios galima sužinoti ir kas mėnesį išleidžiamame žurnale „Kaunas pilnas kultūros“. Kultūrinių įvykių kalendoriuje specialiu ženkliuku yra pažymėti visi renginiai, kuriuose kauniečiai ir miesto svečiai gali lankytis kartu su savo keturkojais augintiniais.

Visi kavinių, restoranų, parduotuvių, viešbučių, veterinarijos klinikų ir kitų įstaigų atstovai, norintys, kad jų organizacijos būtų įtrauktos į draugiškų gyvūnams vietų sąrašą, kviečiami susisiekti el. paštu [email protected] Daugiau informacijos – http://augintinis.kaunas.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content