Stalo teniso turnyras R. Budriūno taurei laimėti

Aloyzas Ramunis Budriūnas, Aleksoto bendruomenės centro narys, stalo teniso entuziastas, buvęs Lietuvos stalo teniso federacijos viceprezidentas, kurio iniciatyva prieš 11 metų prasidėjo stalo teniso užsiėmimai Aleksoto seniūnijoje. Prieš 8 metus įsteigė savo vardo taurę dėl kurios Aleksoto stalo teniso mėgėjai š. m. vasario 22 d. varžėsi jau 8 kartą.

Po įnirtingos kovos šiais metais garbingą 1-ą vietą laimėjo Vincas Gerdžiūnas, 2-ą vietą Rolandas Kisielius, o 3-ą vietą užėmė Rimas Mikšys.

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus.

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content