Stalo teniso turnyras R. Budriūno taurei laimėti

Aloyzas Ramunis Budriūnas, Aleksoto bendruomenės centro narys, stalo teniso entuziastas, buvęs Lietuvos stalo teniso federacijos viceprezidentas, kurio iniciatyva prieš 10 metų prasidėjo stalo teniso užsiėmimai Aleksoto seniūnijoje. Prieš 7 metus įsteigė savo vardo taurę, dėl kurios Aleksoto stalo teniso mėgėjai š. m. vasario 7 d. varžėsi jau 7 kartą.

Renginio pradžioje susirinkusius turnyro dalyvius pasveikino Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė.

Po įnirtingos kovos šiais metais garbingą 1-ą vietą laimėjo Boleslovas Momgaudas, 2-ą vietą Vincas Gerdžiūnas, o 3-ą vietą užėmė  Gediminas Gaurylius.

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir norime pasidžiaugti, kad Boleslovas Momgaudas ne kartą yra laimėjęs prizines vietas ir Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynėse, taigi aleksotiškiai puikiai žaidžia ne tik futbolą, krepšinį, bet ir stalo tenisą.

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content