Stadiono atidarymas – džiaugsminga šventė bendruomenei

Birželio 11 d. 10 val. vyko taip visų lauktas Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos rekonstruoto stadiono atidarymas. Tai miesto savivaldybės dovana progimnazijai ir Eigulių seniūnijos gyventojams. Stadionas išties puikus! Jame atliktas drenažas, o tai saugo nuo vandens sankaupos aikštėse ir bėgimo takuose. Naujai įrengta daugiafunkcė aikštelė (krepšinio, tinklinio, kvadrato), vienuolikos treniruoklių aikštelės, dvi futbolo aikštės (mokiniams ir profesionalams), atnaujinti bėgimo takai. Taip pat įrengtas apšvietimas bei aptverta tvora. Rekonstrukciją vykdė UAB „AVONA“. Rūpestingai dirbo statinio statybos vadovas Gytis Donauskas. Savivaldybės investicija – 586 136,99 eurai.

Šventėje dalyvavo Eigulių seniūnijos seniūnas Ovidijus  Adomaitis, Kauno apskrities futbolo federacijos generalinis sekretorius, „Stumbro“ komandos komunikacijos ir rinkodaros vadovas  Valdas Knyzelis, klubo „Stumbras“ sporto direktorius Giedrius Klevinskas ir  komandos „Stumbras“ futbolininkai.

Fizinio ugdymo mokytojoms Daivai Sperskaitienei ir Virginijai Jasiunskienei vadovaujant, į šventę su puikia nuotaika atėjo  5-8 klasių mokiniai, nešini balionais, progimnazijos mokytojai ir kiti darbuotojai, mokinių tėveliai.

Svečiai pasveikino bendruomenę su reikšminga švente. Progimnazijos direktorė perkirpo vartų juostą ir plačiai juos atvėrė. Mokiniai naujais bėgimo takais apibėgo garbės ratą. Grojant muzikai,  pasimankštino ir kartu su „Stumbro“ futbolininkais išbandė futbolo aikštės dangos stabilumą ir vartų tvirtumą, 10 minučių draugiškai pažaisdami futbolą.

Visi pasirengę puoselėti gražų stadioną, jame prasmingai praleisti laisvalaikį ir gerinti fizinį pasirengimą.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content