Sportuokime…

Aleksoto bendruomenės centro nariai sekmadieniais 14 val. VDU Kauno botanikos sode vaikšto su šiaurietiškomis lazdomis.

Praėjusį sekmadienį užsiėmimą vedė šiaurietiško ėjimo su lazdomis specialistas Laimontas Rakauskas. Mokėmės taisyklingo vaikščiojimo, kad tolygiai viso kūno raumenys būtų mankštinami.

Malonu, kad susidarė aktyvus bendruomenės būrelis, kuriam smagu kartu vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis ir taip gerinti savo sveikatą.

 

?

?

Aleksoto seniūnijos informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content