Spektaklis komedija „Su jubiliejumi, brangusis”

Siužetas.

Žmona neapsikentusi vyro neištikimybės, į jo jubiliejaus šventę, sukviečia visas tris jo meilužes, čia ir prasideda visos linksmybės. Spektaklio pabaigoje didysis ,,žigolo” lieka ir be meilužių ir be žmonos…

Trumpai apie teatrą.

2015 metų rudenį susitikę trys meno mylėtojai mažame Užuguosčio kaimelyje (Prienų r.) nusprendė įkurti mėgėjų teatrą. Teatrui pasirinko pavadinimą VEIDRODIS. Šiuo metu teatre yra 11 aktorių. Per tą palyginti trumpą laiką pastatė 8 spektaklius.Vaidino ne tik Lietuvoje, bet ir Anglijoje, Lenkijoje. Buvo pastatę bendrą  spektaklį su Anglijos lietuviais, bet parodyti  sutrukdė pandemija.  Mėgėjų teatras VEIDRODIS turi savo logotipą, kuris turi tarptautinį sertifikatą.

Teatro aktoriui – režisieriui Jonui Grabauskui už nuopelnus puoselėjant lietuvių kultūros paveldą bei lietuvybę 2019 m. suteiktas Prienų rajono ” METŲ ŠVIESUOLIO ” vardas.

 

Dainavos seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content