Spalis – senjorų mėnuo…

Spalio mėnuo senjorų mėnuo, ta proga spalio 1 dieną Kauno miesto savivaldybėje buvo pagerbti senjorai, tarp jų Aleksoto bendruomenės centro labai aktyvi, darbšti, rūpestinga Birutė Liaudenskienė.

Nuoširdžiai sveikiname ir mes,linkėdami stiprios sveikatos ir  energijos!

Senjorų dienos proga Aleksoto bendruomenės liaudiškos muzikos ansablis”Svirbė” pasveikino  savo dainomis ir šokiais, Aleksoto senjorus prie prekybos centro” Senukai” (Veiverių g. 148, Kaunas).Visiems  senjorams Aleksoto bendruomenė  linki stiprios sveikatos, artimųjų meilės, supratimo ir pagarbos.

Aleksoto bendruomenės centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content