Spalis- senjorų mėnuo

Renginių programa spausdinimui čia.

Spalio 1 d.

14 val. Šventinis koncertas. Grupės „Vairas“ ir atlikėjos Lauros Remeikienės pasirodymai, svečių sveikinimai, padėkos nusipelniusiems senjorams. Koncertas nemokamas.

Vieta: Rotušės aikštė

15 val. Pasaulinei muzikos dienai skirtas koncertas. Įėjimas su nemokamais kvietimais, kuriuos galima atsiimti Kauno filharmonijos kasoje. Senjorams taip pat taikoma 30 proc. nuolaida bilietams į visus Kauno miesto simfoninio orkestro rudens sezono koncertus.

Vieta: Kauno filharmonija (E. Ožeškienės g. 12)

11 val. ir 13 val. Nemokamos ekskursijos Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode. Registracija nereikalinga.

Vieta: Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodas (Ž. E. Žilibero g. 4).

Spalio 1–10 d. Tapytojų grupės „Mėlynas Menas“ tapybos darbų paroda „Rudens motyvai“. Įėjimas nemokamas.

Vieta: Kauno kultūros centras (Vytauto pr. 79)

Spalio 1–17 d. Projekto „Kaunas tapyboje, tapyba Kaune“ simpoziumo darbų paroda. Įėjimas nemokamas.

Vieta: Kauno kultūros centras (Vytauto pr. 79)

 

Spalio 2 d.

11 val. Paskaitų ciklas apie bičių gyvenimą. Kauno kolegijos Medicinos fakulteto lektorė Laura Baumann papasakos apie bičių gyvenimą, bičių surinktus produktus, jų farmakologines savybes bei naudojimą sveikatos stiprinimui. Vyks bičių produktų degustacija bei medaus masažas. Būtina išankstinė registracija (I–V 9–16 val.) telefonu: +370 609 21 313, el. paštu: [email protected].

Vieta: KKC Girstučio padalinys (Kovo 11-osios g. 26)

16–18 val. Sveikų pusryčių dirbtuvės. Mokymus sudaro teorija, maisto gamyba bei degustacija. Registracija ir daugiau informacijos telefonu +370 616 87 188.

Vieta: Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinys (Baltų pr. 51)

Spalio 2–31 d. Kauno kultūros centro dailės studijos „Vaivorykštė“ narės Virginijos Jaskytės-Rūkienės tapybos paroda „Ką matau, tą tapau“. „Paveiksluose palieku dalį savęs – tai, kaip matau pasaulį, kaip jį jaučiu, pavyksta ar ne… Visada stengiuosi sumažinti tarpą tarp žiūrėti ir matyti“, – sako parodos autorė. Paroda nemokama, registracija nereikalinga.

Vieta: Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinys (Veiverių g. 43)

Išsami viso mėnesio renginių programa tinklalapyje https://www.kaunas.lt/renginiai/senjoru-menesio-renginiai/

Dainavos seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content