Solidarumo akcija „SKRISK, TAIKOS IR LAISVĖS PAUKŠTI, VIRŠ UKRAINOS“

Karas Ukrainoje sudrebino visų mūsų saugų pasaulį, pasėjo nerimą ir įtampą dėl taikaus rytojaus, paskatino permąstyti didžiąsias vertybes –

TAIKA, TĖVYNĖ, LAISVĖ, GYVYBĖ, DRAUGYSTĖ…

Kartu šie bauginantys įvykiai  pažadino mumyse besąlygišką žinojimą ir tikėjimą – MES STIPRŪS DRAUGE! Šios idėjos paskatinti Kauno lopšelio-darželio „Rokutis“ mokytojai organizavo solidarumo akciją, skirtą sutelkti respublikos ikimokyklinių įstaigų bendruomenes kovojančios Ukrainos palaikymo misijai. Džiaugiamės gausiu 2268 vaikų būriu bei 29 mokytojais iš dvidešimties Lietuvos Respublikos priešmokyklinio ugdymo įstaigų dalyvavusiais šioje akcijoje, kurie paskatino mažuosius išreikšti palaikymo, atjautos ir tikėjimo pergale jausmus Ukrainai, suvokiant, jog svetimo skausmo nebūna. Dėkojame visiems dalyviams už nuoširdumą, kūrybiškumą ir drąsą mąstyti pozityviai. Tikime, jog vaikiškai nuoširdūs kūrybiniai darbeliai  ir palinkėjimai suras atsaką ukrainiečių širdyse, įkvėps juos stiprybės, tikėjimo greita pergale bei žinojimo, jog šiuo sunkiu laiku – jie ne vieni.

Lai skrenda sukurti paukščiai, kaip Taikos ir Laisvės pranašai Ukrainos žmonėms. Te banguoja vėlei  auksiniai javai virš žydro, taikaus ukrainiečių dangaus!

Šioje akcijoje kaip socialinis partneris dalyvavo Kauno miesto savivaldybės administracijos filialas Panemunės seniūnija.

Nuoroda, kurioje galite peržiūrėti visą solidarumo akcijos plakatų filmuką https://youtu.be/i1sPGeZMAxg

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content