Sodų bendrijos „Sėmena“ gyventojai susibūrė į Saugios kaimynystės grupę

Norite gyventi saugiau? Bendradarbiaudami su policijos pareigūnais ir  savivaldos atstovais burkitės į saugios kaimynystės grupes! Ištikus bėdai policijos pareigūnai visada pasiruošę atskubėti į pagalbą, bet kaimynas – arčiau. Juk pirmąją akimirką dažniausiai nežinome ko griebtis ir į ką kreiptis pagalbos, belieka pasikliauti tik geru kaimynu.

Sveikiname Sodų bendrijos „Sėmena“ gyventojus susibūrus į Saugios kaimynystės grupę! Liepos 20 d. Panemunės seniūnijoje buvo aptartos veiklos prieš negatyvius reiškinius įgyvendinimo galimybės, kurios padėtų sustiprinti gyvenamosios aplinkos saugumą.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content