Socialinė iniciatyva „Pasibelsk” kviečia nelikti abejingais

Šių metų sausio 31 d. startavo socialinė iniciatyva „Pasibelsk“. Iniciatyvos tikslas-paskatinti kaimynų empatiją ir pagalbą tada, kai akiviazdžiai to reikia.Šia kampanija kreipiamasi į kaimynus ir kviečiama, išgirdus gretimame bute triukšmą, aimanas ar verkimą, pasibelsti ir tokiu būdu bent trumpam nukreipti smurtautojo dėmesį. Atkreipiamas dėmesys, kad kartais svarbu pasibelsti ir į ‘nematomas“ duris ir reaguoti į smurto atvejus gatvėje, parduotuvėje ar viešose erdvėse.

Socialinė iniciatyva „Pasibelsk“ kviečia bendradarbiauti ir prisidėti šviečiant gyventojus, kaip elgtis smurto atveju. Šaim etapui esame paruošę plakatą. Plakato turinys atkreipia dėmesį, ką reikia daryti išgirdus triukšmą, verkimą ir kur galima būtų kreiptis smurto atveju.

Rašykite el. paštu: [email protected] arba skambinkite +37062457394

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content