Smurtinio elgesio keitimo programos grupiniai užsiėmimai

Paskelbta 2021 m. gegužės 21 d. (Penktadienis)

Kauno apskrities vyrų krizių centras, teikdamas psichosocialinės pagalbos paslaugas asmenims, smurtavusiems artimoje aplinkoje, nuo birželio  9 d. planuoja vykdyti smurtinio elgesio keitimo programos grupinius užsiėmimus. Užsiėmimai vyks trečiadieniais 16-19 val. nuotoliniu būdu;

asmenis, kuriems šios paslaugos yra reikalingos dėl agresijos ir smurto artimoje aplinkoje.

Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu vieną kartą per savaitę (iš viso 10 užsiėmimų). Svarbu, kad asmuo naudotųsi internetu.

Specialistai ir klientai dėl papildomos informacijos ir registracijos turėtų skambinti telefonais 8636 81621 arba  8679 83640. Registracija į grupės užsiėmimus vyks iki birželio 1 d. dienos.

Artimoje aplinkoje smurtavusius asmenis galima nukreipti ir į individualią programą. Ją sudaro 10 užsiėmimų su psichologu vieną kartą per savaitę.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content